Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Lakūno Stepono Dariaus memorialinis muziejus - sodyba

Lakūno Stepono Dariaus memorialinis muziejus - sodyba

Klaipėdos rajonas

LAKŪNO STEPONO DARIAUS GIMTINĖ-MUZIEJUS
Lietuvos aviacijos muziejaus padalinys
Dariaus km., Judrėnų paštas LT-5848 Klaipėdos raj.
Lankytojai priimami antradieniais-šeštadieniais 9.00-17.00 val.
Paskutinis mėnesio ketvirtadienis - nedarbo diena.
Muziejuje aptarnaujamos ekskursijos ir pavieniai lankytojai. Memorialinė ekspozicija, papildyta Žemaitijos regiono etnografiniais eksponatais, atidaryta Rubiškės vienkiemyje (dabar - Dariaus kaimas), kuriame gimė ir augo Steponas Darius (Steponas Jucevičius). 1927 m. jis išvyko į JAV, kartu su Stasiu Girėnu įsigijo lėktuvą, tautiečių sukauptomis lėšomis jį pertvarkė ir pavadino “Lituanica”.
1933 m. S. Darius ir S. Girėnas “Lituanica” išskrido iš Niujorko į Kauną, perskrido Atlanto vandenyną ir žuvo, nukritus lėktuvui Soldino miške (Lenkija). Lakūnas palaidotas Kaune.
Pagal to meto skridimo tikslumą lakūnai užėmė pirmąją vietą, pagal skridimo tolį - antrąją, pagal ore išbūtą laiką - ketvirtąją vietą pasaulyje.
Išsamiau apie muziejų
Lakūno Stepono Dariaus (Stepono Jucevičiaus) gimtinė-muziejus įkurtas 1991 04 30. Tais pačiais metais jis tapo Lietuvos technikos muziejaus padaliniu, o nuo 1995 m. vasario mėn. – Lietuvos aviacijos muziejaus padalinys.
Muziejus veikia buvusioje gimtojoje S. Dariaus tėvų sodyboje. Anksčiau tai buvo didelis vienkiemis Rubiškės kaime (dabar Dariaus k.). Sodyboje atstatytas S. Dariaus tėvų gyvenamasis namas ir klėtis. Abiejuose pastatuose veikia ekspozicijos. Vienoje iš jų lankytojai susipažįsta su eksponatais, pasakojančiais apie Lietuvos aviacijos istoriją ir S. Dariaus gyvenimą, o kita ekspozicija yra sudaryta iš privačios M.Raštikio kolekcijos ir supažindina su senaisiais žemaičių buities reikmenimis.
Šiame muziejuje vyksta nemažai įdomių renginių. Jų metu paminimos svarbios Lietuvos aviacijos ir S. Dariaus gyvenimo datos.
Prie muziejaus veikia kempingas. Čia galima pailsėti ir įsikurti ilgesniam laikui. Netoli nuo čia vasaromis stovyklas rengia Lietuvos skautai.