Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Laisvės kovų ir tremties istorijos muziejus

Laisvės kovų ir tremties istorijos muziejus

Klaipėdos rajonas

Čia viskas byloja apie tikėjimą Lietuva
Priekulėje, buvusiame KBG pastate Klaipėdos gatvėje, veikia Laisvės kovų ir tremties istorijos muziejus. Be sostinėje esančių memorialų ir privačių asmenų istorinių rinkinių rezistencijos tema, tai tik antrasis visoje šalyje tokios paskirties po Tauro apygardos partizanų ir tremties muziejaus Marijampolėje.
Ekspozicija ir fondai
Pagrindiniame fonde sukaupta per 360 fotokopijų ir nuotraukų. Pagalbinio fondo kompiuterinėje laikmenoje yra 167 atšvaitai. 54 politinių kalinių ir tremtinių išsaugoti ir padovanoti daiktai. Laiškai, eilėraščių, dainų tekstai, sukurti kalint už grotų anglių kasyklose ar parašyti prie spingsulės po sunkaus, alinančio darbo Sibiro miškuose. Kalinių ženklai ir numeriai. Rankdarbiai, perpinti ilgesiu Tėvynei, motinai, gimtinei. Taip pat iš ten parsivežti buities rakandai.
Aprašyti visi Kęstučio apygardos Butigeidžio brigados Dariaus rajono žuvę partizanai - 236 (jų gimimo, žūties datos, būrių dislokacija, ryšininkai).
Muziejaus fonduose sukaupta ne viena dešimtis originalių dokumentų, vaizdo įrašų, istorinių tyrimų bei kitos rašytinės ir vaizdinės medžiagos. Dalis jos eksponuojama trijose salėse, 64 stenduose bei trylikoje vitrinų.
Muziejaus įkūrimui išleista 73880 litų. Lėšos gautos iš įmonių, verslininkų, pasipriešinimo kovų dalyvių artimųjų ir pavienių asmenų, taip pat Nyderlandų fondo. 33 tūkstančius litų skyrė Klaipėdos rajono savivaldybė.
Remonto darbai tebevyksta: tvarkomas stendų apšvietimas bei patalpų šildymas. Tam lėšos skirtos iš rajono biudžeto. Muziejaus įkūrimo organizatorius Česlovas Tarvydas sako esąs labai dėkingas rajono valdžiai už patriotiškumo idėjų sklaidos supratimą.
- Vien savanorių jėgomis buvo suremontuotas pastatas ir su jų geranoriška pagalba įrengti stendai, - priduria muziejaus vadovė Sabina Vinciūnienė, teigdama, jog žmonių parama kaupiant eksponatus bei skleidžiant visapusišką informaciją apie muziejaus veiklą paneigia plintančią nuostatą, kad daugeliui lietuvių stinga tautinės savigarbos, orumo ir net paprasčiausio padorumo.