Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Kryžių kalnas

Kryžių kalnas

Šiaulių rajonas

Jurgaičių kaimas, Meškuičių seniūnija, Šiaulių rajonas (12 km nuo Šiaulių Rygos kryptimi). Kryžių kalnas - nesuskaičiuojamais kryžiais pasitinkantis balno formos piliakalnis. Manoma, jog tai senovės lietuvių pilies vieta, įrengta natūralią kalvelę paaukštinus dirbtinai supiltomis žemėmis. Pagal artimiausio vienkiemio vardą archeologai jį pavadino Jurgaičių piliakalniu.
Šiandien Kryžių kalnas – daugelio katalikų dvasios šventovė. Čia nėra nei bažnyčios, nei stebuklingo paveikslo, nei kapų, kaip kitose šventose vietose. Jis visą pasaulį stebina savo maldos išraiška. Ant kalno „dygstantys“ kryžiai pirmą kartą rašytiniuose šaltiniuose paminėti 1850 m., nors jų atsiradimas siejamas su 1831 m. sukilimo numalšinimu ir represijomis. 1961 m. sovietinė valdžia buvo pradėjusi naikinti Kryžių kalną, tačiau nesėkmingai. Šiandien čia žmonių kančias, viltis ir dėkojimus mena daugiau kaip šimtas tūkstančių įvairiausių kryžių vos ne iš visų pasaulio kraštų. Kiekvienais metais paskutinį liepos savaitgalį tikintieji renkasi į Kryžių kalno atlaidus.
1993 m. rugsėjo 7 d. Kryžių kalne apsilankė popiežius Jonas Paulius II. Nuo tada ši šventovė lankoma ne tik maldininkų, bet ir turistų, trokštančių čia palikti savo vilties kryželį. Jonas Paulius II, sužavėtas mūsų tautos ištverme, taip pat čia pastatė kryžių – MEILĖS žmonijai simbolį.
2000 m. šalia Kryžių kalno pradėjo veikti Brolių Pranciškonų vienuolynas.