Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Kelionė traukiniu "Siauruku"

Kelionė traukiniu "Siauruku"

Anykščių rajonas

Siaurasis geležinkelis Anykščius pasiekė praėjusio šimtmečio pabaigoje. Dabar vienintelis Lietuvoje unikalus technikos paminklas, žmonių švelniai vadinamas ,,siauruku“, gyvuoja turistų pramogoms ir geležinkelio istorijos pažinimui. Ruožas Anykščiai – Rubikiai vilioja romantiška išvyka ,,siauruku“ ar motodrezina prie gražuolio Rubikių ežero. Tai egzotiška kelionė šeimoms, visiems, pavargusiems nuo miesto triukšmo.
Praėjusio šimtmečio pabaigoje caro valdžios nutiestas siaurasis geležinkelis Pastovys – Švenčionėliai – Utena – Panevėžys tarnavo medienos gabenimui iš masiškai kertamų miškų, keleivių vežimui. Dar ir pokario laikais, kai nekursavo autobusai, tai buvo pagrindinė susisiekimo priemonė. Anykštėnai traukinuku keliaudavo į Švenčionėlius, kad iš ten galėtų pasiekti Vilnių. Vežė siauruku iki pirmos plataus geležinkelio stoties ir tuos, kuriuos trėmė į Sibirą. Ne vienam iš jų toji kelionė buvo paskutinė, amžinai atskyrusi nuo gimtinės... Dabar jau gerokai sutrumpėjo „siauruko“ maršrutas, šiandien jau tik ruože Panevėžys – Anykščiai – Rubikiai dar nerūdija siaurojo geležinkelio bėgiai. Kelionė nuo Anykščių iki Rubikių ir atgal trunka apie 2 val., tačiau ji neprailgsta. „Siauruku“ keliausite per geležinį tiltą, statytą 1936 m., nuo kurio matyti medžiais ir krūmais vainikuotos Anykštos pakrantės ir upė Šventoji. Pravažiuosite cerkvę, statytą 1873 m., senojo Anykščių dvaro, minimo XV a., vietą. Stebėdami atsiveriančius vaizdingus upelės Anykštos šlaitus, pravažiuosite Kalitos kalną, kur, pasak A.Vienuolio, kadaise stovėjęs bajoro Nykščio dvaras („Anykščių padavimai“).Žiemos metu čia veikia keltuvai, slidininkus keliantys į kalno viršūnę. Ties Žažumbrio ąžuolu (apimtis – 5,4 m, apie 300 m. amžiaus) jūsų lauks pramogos. Už papildomą mokestį organizuojami teatralizuoti traukinio užpuolimai, kaimo kapelos pasirodymai, pietūs prie laužo. Įvairioms progoms siūlome užsisakyti vienintelius Lietuvoje ,,siauruko“ vagonus – restoranus: juose kelionės metu organizuojama AB „Anykščių vynas“ produkcijos degustacija.
Ne mažiau linksma ir įspūdinga kelionė geležinkelio motodrezina su atviro tipo vagonėliais. Neliksite abejingi išvydę didžiausią krašto puošmeną – Rubikių ežerą su 16 salų. Aplink ežerą įrengta 10 poilsiaviečių. Čia patirsite neužmirštamų įspūdžių – Jūsų laukia maudynės, irstymasis valtimis, plaukiojimas vandens dviračiais, žvejyba, o nakvynei galėsite apsistoti kaimo turizmo sodybos.