Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Karaimų gatvė

Karaimų gatvė

Trakų rajonas

Trakų senamiesčio šiaurės vakarinėje dalyje dar nuo Vytauto Didžiojo laikų (XIV a.) gyvena karaimai. Karaimai, tiurkų kalba kalbanti tauta. Tautos vardas yra kildinamas iš karaitų tikėjimo. Manoma, kad karaimus ( apie 400 šeimų) į Trakus atkėlė Vytautas Didysis po savo žygių į Krymą. Karaimai – kariai saugojo pilis, buvo Vytauto asmens sargybiniai. Lietuvos Didysis Kunigaikštis suteikė karaimams privilegiją laisvai gyventi valstybėje ir vėlesni kunigaikščiai nevertė keisti papročių ir karaizmo tikėjimo. Civiliai karaimai dirbo žemę, vertėsi prekyba, amatais. Karaimų gatvė turi savitą architektūrą: mediniai namai dėl vietos stokos buvo statomi galu į gatvę, paprastai trimis langais: vienas dievui, kitas Vytautui, trečias sau.
Apie 250 Lietuvos karaimų, iš kurių apie 20 proc. sudaro Trakuose gyvenantys karaimai, yra vienintelė pasaulyje tokia maža bendruomenė, išsaugojusi savo ( karaimų) kalbą. 2006 metais duris atvėre karaimų bendruomenės namai ( Karaimų g. 13), kur renkasi karaimai iš viso pasaulio, mokosi savo tautos tradicijų, kalbos. 2007 metais karaimai minės 610 –ąsias įsikūrimo Lietuvoje metines.