Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Južintų Šv. Mykolo arkangelo bažnyčia

Južintų Šv. Mykolo arkangelo bažnyčia

Rokiškio rajonas

Jūžintų Šv. Mykolo Arkangelo bažnyčia statyta 1792 - 1799 metais dvarininko M. Vaizenhofo lėšomis. Tai sudėtingos kompozicijos plytų mūro pastatas. Vyrauja vėlyvojo baroko stilius su renesanso elementais. Bažnyčioje yra penki altoriai. Jos interjerą puošia garsiausio Rokiškio krašto XIX a. dievdirbio J.Dagio skulptūros. Vargonai labai seni, turi 12 registrų. Bažnyčios rūsiuose palaidoti fundatoriai dvarininkai Vaizenhofai. Vakariniame bokšte laipteliai veda į pastogę, kurioje yra 8 celes. Jose gyveno atgailaujantys vienuoliai, o dabar celėse eksponuojami seni daiktai ir dokumentai. Šventorius aptvertas akmens mūro tvora. Jame yra baltai tinkuota, grakšti, 8,10 m varpinė.