Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Jūrų muziejus ir delfinariumas

Jūrų muziejus ir delfinariumas

Klaipėdos miestas

Lietuvos jūrų muziejus įsikūręs šiauriausiame Kuršių nerijos taške - Kopgalyje, kur baigiasi 98 km ilgio Kuršių nerijos pusiasalis ir atsiveria Klaipėdos uosto vartai. XIX amžiaus antroje pusėje Kopgalyje buvo pastatyta gynybinė pajūrio tvirtovė, kurią sudarė centrinis redutas, gynybinis griovys, pylimai bei po jais esantys kazematai, parako saugyklos. Po Antrojo pasaulinio karo iš tvirtovės liko tik griuvėsiai.
Restauruotame ir rekonstruotame forte 1979 metais akvariumai su Lietuvos gėlavandenėmis, Baltijos ir tropinių jūrų žuvimis, preparuotos jūrų faunos ekspozicija.
Lauko baseinuose prie akvariumo pastato apgyvendinti pingvinai, Baltijos ruoniai, Šiaurės jūrų liūrai. Kazematuose po tvirtovės pylimais, buvusiose parko saugyklose, įrengta lietuviškosios laivybos istorijos ekspozicija, ant pylimų, buvusiose pabūklų aikštelėse, eksponuojama senovinių ir šiuolaikinių inkarų kolekcija.
Ant Kuršių marių kranto, senojo Kopgalio žvejų kaimo vietoje, pastatyta etnografinė pajūrio žvejo sodyba, o šalia jos - žvejybos laivų, pramoninės žūklės Lietuvoje pradininkų aikštelė.
1994 metais atidarytas vienintelis rytinėje Baltijos pakrantėje delfinariumas. Čia gyvena Juodosios jūros afalinos. Delfinai - labai jautrūs gyvūnai, jiems reikalinga ypatinga priežiūra ir meilė. Nuo 2001 metų Lietuvos jūrų muziejaus delfinariume pradėtas ypatingas delfinių ir vaikų bendravimo projektas - delfinų terapija.
Kartu su delfinais gyvena Kalifornijos jūrų liūtų porelė, kuri į Klaipėda atkeliavo iš Vokietijos Duisburgo zoologijos sodo ir jų atžala, liūtukė Basta, dabar jau sėkmingai dalyvaujanti pasirodymuose. Tai labiausiai lankomas muziejus Lietuvoje, per metus sulaukiantis apie 400 000 svečių iš Lietuvos bei pasaulio.