Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Jašiūnų dvaro pastatų ir parko ansamblis

Jašiūnų dvaro pastatų ir parko ansamblis

Vilniaus apskritis

Jašiūnai – miestelis Šalčininkų rajone, prie kelio Vilnius–Šalčininkai. Seniūnijos centras. Miestelyje yra Šv. Onos bažnyčia (pastatyta 1929 m.), dvaro pastatų ansamblis (rūmai pastatyti 1828 m.) su parku, veikia 3 vidurinės mokyklos (1-oji, „Aušros“ ir M. Balinskio), paštas (LT-17038). Prateka Merkys, yra žvyro telkinys.
Istoriniuose šaltiniuose Jašiūnai minimi nuo 1402 metų. Ilgą laiką priklausė Radviloms, nuo XIX a. pradžios – Balinskiams ir Sniadeckiams (tarp jų ir istorikui Mykolui Sniadeckiui). 1824–1828 m. pastatyti rūmai.
2001 m. liepos 24 d. Prezidento dekretu patvirtintas miestelio herbas.
Dvaro rūmai pastatyti per 1824-1828 m. Sniadeckių iniciatyva, vėlyvojo klasicizmo stiliumi su romantizmo bruožais (projekto autorius – Karolis Podčašinskis). Pagrindinio fasado antrasis aukštas papuoštas 4 dorėninių kolonų portikais. Rūmuose buvo didelė biblioteka, čia gyveno ir lankydavosi M. Balinskis, Jonas ir Julijus Slovackiai, Andrius Sniadeckis, Adomas Mickevičius, Stanislovas Bonifacas Jundzilas ir kiti XIX a. mokslininkai ir rašytojai. Taip rūmai tapo kultūros židiniu.