Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Girdiškės Švč. Mergelės Marijos bažnyčia

Girdiškės Švč. Mergelės Marijos bažnyčia

Šilalės rajonas

Girdiškės miestelio senoji bažnyčia sudegė 1909 m. Vietoj jos iškilo nauja, įspūdingų matmenų, tačiau saikingų negotikinių matmenų šventovė. Bažnyčios viduje yra didžiausia Girdiškės įžymybė – du originalūs šoniniai altoriai. Juos sukūrė apie 1928 m. K. Andriukaitis. Altoriai sukomponuoti iš nužievintų ąžuolų kamienų ir šakų, kurios persipindamos savotiškai atkartoja gotikinės architektūros ritmą. Susidariusiose nišose tarp šakų įkurdinti šventieji, todėl altoriai primena D. Poškos rašytus laiškus, kai žemaičiai tikrai garbino medžius.
Girdiškės švč. Mergelės Marijos (Snieginės) tituliniai atlaidai švenčiami rugpjūčio 5 dieną, bet dažnai yra nukeliami į sekmadienį.
Švč. Mergelės Marijos (Snieginės) vardu tituluojama vienintelė Lietuvos bažnyčia – esanti Girdiškėse. Tai dar patriarchalinių laikų pavadinimas, kuris yra kilęs iš IV amžiaus. Anais laikais Romoje, ant Eksvilino kalnelio, buvo pastatyta švč. Mergelės Marijos (Snieginės) bazilika. Dabar tokių patriarchalinių laikų bažnyčių bazilikų Romoje yra trys: Šv. Jono Laterano, šv. Petro ir švč. Mergelės Marijos (Snieginės). Pastarąjį titulą turi ir Girdiškės bažnyčia.