Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Giraitės gamtos takas

Giraitės gamtos takas

Lazdijų rajonas

GIRAITĖS GAMTOS TAKAS
Papečiai, Lazdijų r. Giraitės žirgų gamtos tako ilgis apie 9 km. Keliaudami šiuo taku Jūs pamatysite įvairaus amžius medynus, nuo jaunuolyno iki šimtamečių ąžuolų. Išvysite ilgus metus čia stūksančius akmenis – Pundzių ir Giraitės Galiūną. Taip pat pamatysite biologiniu požiūriu vertingą paukščių buveinę, kurioje gyvena ir peri juodieji gandrai, pilkosios gervės, suopiai ir kiti reti sparnuočiai. O kiek raistų raistelių, kurie vienas su kitu susijungia matomais ir nematomais upeliais! Miela akiai pažvelgti į Tulūpio ežerėlį bei šalia esančius tvenkinius. Tikrai verta kiekvienam turizmo entuziastui, žirgų mylėtojui ir paprastam turistui pasigėrėti Gitaitės gamtos pažinimo tako kraštovaizdžiu.