Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Džiuginėnų dvaro sodyba

Džiuginėnų dvaro sodyba

Telšių rajonas

Dvaro centrinis pastatas iškilo XVIII a. antroje pusėje. Jis buvo pastatytas iš maumedžio medienos. Tai vieno aukšto, platus, stačiakampis statinys. Jo vidus buvo įrengtas paprastai, bet skoningai. 1860 m. tais laikais garsi memuarų autorė Gabrielė Puzynina rašė, kad lankėsi Džiuginėnuose ir šiuo dvaru buvo sužavėta. Anot jos, centrinio dvaro pastato didžiajame salone buvo fortepijonas, keli Liudviko Pilypo laikų stiliaus baldų komplektai, daug paveikslų (spėjama, kad tai buvo kopijos), portretų (tarp jų ir Tado Kosciuškos, Adomo Mickevičiaus), seno porceliano ir sidabro indų. Panašus interjeras čia išsilaikė visą XIX a.