Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Dviračių muziejus

Dviračių muziejus

Šiaulių rajonas

Dviračių muziejaus ekspozicija supažindina su šios transporto priemonės atsiradimo istorija ir raida. Vertingiausi muziejaus eksponatai - namų darbo dviratis-senelis, dviratis “Imperial Trumpf” (1812), tarpukario laikų dviračiai iš Vokietijos ir Airijos. Įdomus ir prieš 100 metų iš geležies nukaldintas vaikiškas triratukas. Muziejuje galima ne tik apžiūrėti ekspoziciją, bet ir pasivažinėti velomobiliu. Muziejus įkurtas 1980 m. tuometinėje Šiaulių dviračių ir variklių gamykloje "Vairas". Vėliau jis perkeltas į miesto centre esantį bulvarą.