Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Dubių piliakalnis

Dubių piliakalnis

Jonavos rajonas

Dubių piliakalnis yra Šventosios u. dešiniajame krante, kiek žemiau santakos su Širvinta, Bėčių miške, 320 m. į ŠR nuo Palaimos Jono sodybos Jonavos m. ū. Santakos girininkijoje, apaugęs stambiais medžiais ir krūmais. Orientuotas ŠP kryptimi, tęsiasi apie 20 m. tolydžio žemėdamas. Į slėnį leidžiasi statūs, 12-15 m. šlaitai. Nuo aukštumos skiria 1,4 m. gylio griovys, už kurio 3,6 m. aukščio pylimas. Nuo aikštelės tik 1,7 m. aukščio. Aikštelė PŠ kryptimi, 1,7 m. ilgio ir 9 m. pločio Š. Kultūrinio sluoksnio nepastebėta. Piliakalnį 1971 m. žvalgė Mokslų Akademijos Istorijos Institutas. Rajono kultūros ir gamtos paminklus 1973 m. kartografo Respublikinio žemėtvarkos projektavimo instituto geodezijos skyrius.
Apylinkėse gausu ir kitų archeologinių paminklų: Užupės senoviniai gynybiniai įtvirtinimai, kairiajame yra paslaptingų urvų liekanų – pilkapių, kuriuose rastos ginklų liekanos, geležiniai dirbiniai.
Netoli Upninkų yra vietovė, vadinama Giltine. Pasakojama, jog čia ilsisi kryžiuočių kaulai, o baudžiavos laikais šioje vietoje buvo plakami ir kankinami žmonės.
Miške, prie Šventosios rėvos, (netoli Užupių kaimo) yra Moko akmuo. Mokai – totemai, kurių garbinimas išlikęs nuo matriarchato laikų.
1870 m. Vareikių kaime (Upninkų sen.) gimė knygnešys, savanoris ir šaulys Justinas Vareikis.
Galėsite aplankyti atgimimo metais seniūnijoje pastatytus kryžius: Gudonių k.-19-kos partizanų ir Karolio Stepšio šeimos žuvimo vietoje, Vareikių kaime – partizanų bunkerio vietoje, Upninkų kapinėse – trijų partizanų užkasimo vietoje.