Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Dubingių smuklė

Dubingių smuklė

Molėtų rajonas

Dubingių smuklė. XIX a. I pusės architektūrinė vertybė. 1842 metais grafas Boleslovas Tiškevičius ant senų pamatų pastatydino naujus užvažiuojamuosius namus su didele ratine ir tvartu. Tai stačiakampio plano, suręsti iš eglinių rąstų, stovėjo ant akmenų mūro pamatų. Smuklės pastatas stovi miestelio centrinės aikštės šiaurinėje pusėje. Vakarinėje pastato dalyje – gyvenamosios, o rytinėje- ūkinės patalpos.
Medinis Dubingių smuklės pastatas yra vienas iš vertingiausių objektų Molėtų krašte. Iki 1940 metų veikė smuklė. Po to smuklės pastatas priklausė girininkijai, kuri buvo išnuomojusi pastatą parduotuvėms, restoranui.
Šiuo metu pastatas priklauso Asvejos regioninio parko direkcijai.