Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Dotnuvos Viešpaties apsireiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčia

Dotnuvos Viešpaties apsireiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčia

Kėdainių rajonas

Iki 1631 m. buvo pastatyta pirmoji Dotnuvos bažnyčia. 1701 m. V. Bžostovskis ir jo žmona K. Mlečkaitė Dotnuvoje įkūrė bernardinų vienuolyną, kurio mūrinis pastatas išaugo 1768 m. Čia gyvenę 23 vienuoliai, 1773 m. pašventinę būsimosios bažnyčios pamatus. Už aktyvų dalyvavimą 1831 ir 1863 metų sukilimuose Dotnuvos vienuoliai buvo ištremti į Sibirą, 1864 m. caro valdžia vienuolyną uždarė. Nuo 1990 m. Dotnuvoje vienuolika metų veikė kapucinų vienuolynas (įkūrėjas Tėvas Stanislovas). Buvusio vienuolyno patalpose yra turtinga biblioteka ir liturginių drabužių (abitų) muziejus.
Vėlyvojo baroko stiliaus Viešpaties Apsireiškimo Šv. Mergelei Marijai bažnyčia baigta statyti 1810 m. Dvarininkai Chrapovickiai iš dalies finansavo bažnyčios statybą ir įrengė centrinį altorių. Dotnuvos bažnyčioje daug meno vertybių: paveikslų, altorių, skulptūrų. Miestelio gyventojai buvę smarkiai sulenkėję. Žinomas faktas, kad apie 1930 m. vienas vyskupas bažnyčioje buvo apmėtytas kiaušiniais, mat prabilęs į parapijiečius lietuviškai.