Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Dionizo Poškos baubliai

Dionizo Poškos baubliai

Šilalės rajonas

Bijotai istoriniuose šaltiniuose pirmąkart paminėti XVI a.. Bijotai - Bardžiai išgarsėjo po to, kai 1812 metais D. Poška, - rašytojas, XIX a. pradžios lituanistinio sąjūdžio dalyvis, vienas žymiausių to meto kultūros veikėjų, savo įvairialype kultūrine veikla istorijos, kalbotyros, muziejininkystės srityse užsitarnavęs pagarbą ir pripažinimą to meto šviesuomenėje, Vyšniakalnyje nupjovęs jau džiūstantį tūkstantmetį ąžuolą, išskobęs kamieno storgalį įsirengė altaną. Uždėjęs šiaudinį stogą, iškirtęs langus, bei įstatęs duris, rašytojas ąžuolo kamiene įsirengė kambarėlį. Pavadino jį Baubliu. Altanoje rašytojas dirbo ir ilsėjosi. Čia jis laikė savo biblioteką, istorinę, archeologinę ir etnografinę medžiagą. Čia D. Poška parašė savo kūrinį "Mužikas Žemaičių ir Lietuvos", kaupė ir saugojo įvairias senienas. Vėliau atsirado mažesnis Baublio brolis. Galiausiai Baubliai pavirto muziejumi. Pirmasis Lietuvoje muziejus Baubliai, išgyvenęs nemažai ir pagarbos, ir paniekos metų, dabar visus stebina kaip analogo neturintis gamtos stebuklas. Per metus Baublių muziejų aplanko apie 20 tūkstančių lankytojų. 1971m. Baubliai buvo uždengti stikliniais gaubtais. D.Poškos dvaro teritorijai reikėtų sugrąžinti XVIII a.