Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Didžioji gatvė

Didžioji gatvė

Kėdainių rajonas

Nuo XV a. vidurio Kėdainiuose pradėjo lankytis vokiečių Hanzos pirkliai. Kaune jie turėjo savo prekybos atstovybę ir nuo 1445 iki 1540 m. dominavo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) užsienio prekyboje. Per Kėdainius į Žemaičių seniūnijos centrą Raseinius ėjo svarbus valstybinės reikšmės kelias iš Vilniaus. Jis buvo gerai prižiūrimas, nuolat tvarkomas ir vadinamas pilkuoju keliu, nes buvo piltas žvyru. Kitas prekybos kelias iš Kauno per Kėdainius vedė į Rygą. Senamiesčio Didžioji gatvė yra viena iš seniausių ir ilgiausių gatvių. Anksčiau ji vadinta Pilies gatve. XVII a. Magistratas rūpinosi, kad būtų statomi mūriniai namai, grindžiamos gatvės: Jonušo Radvilos įsakymu kiekvienas į Kėdainius įvažiuojantis žmogus turėjo atgabenti po akmenį. Vaikščiodami siauromis senamiesčio gatvelėmis, galėsite pasigerėti didingumu dvelkiančia istorija, susipažinti su architektūros ir kultūros vertybėmis. Tai amatininkų namai (XVII a.), Kėdainių gimnazija (XVII a.), karmelitų vienuolynas (XVII – XIX a.), kuriame įsikūrė Kėdainių krašto muziejus, vienas seniausių Lietuvoje.