Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Dailininkės Lidos Meškaitytės gimtoji sodyba

Dailininkės Lidos Meškaitytės gimtoji sodyba

Jurbarko rajonas

1,5 km į šiaurę nuo Šilutės–Jurbarko plento ir kelio į Smalininkus sankryžos yra viena seniausių sodybų seniūnijoje, kurioje gimė ir gyveno dailininkė miniatiūrininkė Lida Meškaitytė ( 1926–1993). Menininkė buvo savamokslė. Ant mažyčių popieriaus skiautelių, mokydamasi iš prieškarinių vokiškų meno žurnalų, ji pradėjo tapyti. Jautriai, su meile ir begaliniu kruopštumu perkėlė į miniatiūras gimtinės vaizdus, mylimus žmones, gėles, gyvūnėlius. Nuo 1957 m Lidos Meškaitytės miniatiūros eksponuojamos parodose, kai kurios 1962 m išleistos kaip atvirukai. 760 jos piešinių ir akvarelių šiuo metu saugo Lietuvos dailės muziejus. Dalies jų faksimiles galima pamatyti Jurbarko V.Grybo memorialiniame muziejuje.