Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Dailės galerija

Dailės galerija

Panevėžio rajonas

Panevėžio m. dailės galerija įkurta 1990 m., pavaldi miesto savivaldybei, jos steigėjas - miesto Taryba.
Dailės galerija dirba parodinės, rinkinių kaupimo, švietimo, leidybos ir koncertinės veiklos kryptimis.
Kasmet Dailės galerijoje surengiama per 20 įvairių žanrų personalinių, grupinių, vienos meninės koncepcijos parodų. Čia eksponuojami Panevėžio, Aukštaitijos, Lietuvos ir užsienio menininkų kūriniai. Siekiama pristatyti ne tik galerijos parengtas kolekcijas, bet ir inicijuoti naujus projektus bei dalyvauti bendruose Lietuvos ir užsienio šalių meniniuose projektuose.
Edukacinę galerijos veiklos dalį sudaro darbas su lankytojais parodų metu, reguliariai vykstančios paskaitos, diskusijos kultūros retrospektyvos, menotyros temomis, tarptautinės teorinės konferencijos, kurių temas lemia meno pasaulio problemos. Čia nuolat vyksta kamerinės muzikos koncertai. Galerija rengia katalogus, lankstukus, plakatus, informacinius leidinius.
Bendradarbiaudama su AB "Panevėžio stiklas", o nuo 2006 m. su keramikos įmone UAB "Midenė", galerija organizuoja tarptautinius keramikos simpoziumus. Šie simpoziumai tapo žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Panevėžio dailės galerijoje sukaupta per 600 šamotinės keramikos kūrinių kolekcija, sukurta 135 menininkų iš 30 pasaulio valstybių. Greta šios unikalios kolekcijos, kurią kasmet papildo nauji kūriniai, galerijoje surinkta daugiau nei 3000 knygų, įvairių leidinių bei vizualinės medžiagos apie pasaulio keramiką. Simpoziumų metu vyksta tarptautinės teorinės konferencijos keramikos tema, į kurias be dalyvių, kviečiami ir teoretikai, todėl galimi vertingi teoriniai apibendrinimai. Į šias konferencijas keramika besidomintys atvyksta iš įvairių Lietuvos miestų, kaip ir į uždarymo parodą Dailės galerijoje, kur galima pamatyti visus per simpoziumą sukurtus darbus.