Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Ch. Frenkelio vila

Ch. Frenkelio vila

Šiaulių rajonas

Ch. Frenkelio vilos pastatymo data įamžinta vėjarodėje - 1908 m. Pastatas priklausė odos fabriko savininkui Chaimui Frenkeliui, kuris buvo statomas jo sūnums, kaip gyvenamasis namas. Tai vienintelis Šiauliuose ir vienas iš nedaugelio Lietuvoje secesijos stiliaus pastatų. Viloje praeito šimtmečio pradžioje gyveno Chaimo Frenkelio šeima, vėliau - jo sūnus Jakobas. 1920-1940 m. čia veikė privati žydų gimnazija. Per Antrąjį pasaulinį karą modernios architektūros pastate įsikūrė vokiečių, o pasibaigus karui - sovietų karo ligoninė. 1993 m. pastatas perduotas „Aušros“ muziejui. Šalia vilos išlikęs parkas su dekoratyviniu fontanu.
Lankytojų pamėgtoje Ch. Frenkelio viloje įrengtos trys interjero salės - Biblioteka, Geltonoji ir Mėlynoji svetainės - bei keturios galerijos: Rytų meno, Karalių, Dvarininkų portretų ir Galerija.