Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Centrinis paštas su karilionu

Centrinis paštas su karilionu

Klaipėdos miestas

1893 m. pastatytas centrinis miesto paštas. Jo kompleksą sudaro trys statiniai: centre – dviejų aukštų su mansardomis pašto įstaiga, abipus jos du vienaaukščiai pastatėliai - viename iš jų buvę sandėliai ir arklidė, o kitas skirtas karietoms laikyti. Ansamblyje pastebimos trijų stilių apraiškos, bet vyraujanti yra neogotika. Puošnios pašto išorinės durys – drožinėtos, papuoštos dekoratyvinėmis metalinėmis grotelėmis. Simetriškai išdėstytus pastatus (klasicizmo įtaka) jungia puošni metalinė tvora su mūriniais stulpais. Puošnus pašto salės interjeras.
Klaipėdos karilionas. Centrinio pašto bokšte 1987 m. lapkričio 13 d. buvo sumontuoti koncertiniai varpai – karilionas, beje, didžiausias Lietuvoje. Tai Vokietijos firmos P. Sciling meistrų pagamintas instrumentas. Klaipėda turi 48 chromatiškai suderintus varpus, kurių didžiausias sveria 900 kilogramų. Mažiausias varpas sveria 15 kilogramų, o su visomis konstrukcijomis – apie 10 tonų. Geru oru varpų muziką galima girdėti visoje centrinėje miesto dalyje. Pagal varpų skaičių ir kokybę Klaipėdos karilionas atitinka didelės dalies pasaulyje esančių tokio tipo instrumentų charakteristikas.
Muzikiniais varpais atliekami polifonijos meistrų, Vakarų Europos klasikų bei Lietuvių kompozitorių kūriniai, parašyti specialiai šiam instrumentui.
Varpų muzikos galima pasiklausyti kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį 12 val.