Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Butrimonių miestelis

Butrimonių miestelis

Alytaus rajonas

Pirmą kartą Butrimonys rašytiniuose šaltiniuose paminėti gana vėlai - 1699 metais, tačiau jau 1720 metais jie vadinami miesteliu, įsikūrusiu svarbių kelių iš Vilniaus į Alytų ir Punią sankryžoje. Kelių sankirtoje susiformavusi aikštė tapo ir turgaus vieta, apie kurią prekybininkams ir amatininkams buvo išdalinti sklypai. Trikampė aikštė sąlygojo ir radialinį miestelio užstatymą. Amžių bėgyje Butrimonių miestelį ne kartą niokojo ugnis, tačiau iki šių dienų jis išliko jaukiu, turinčiu urbanistinę vertę miesteliu. Butrimonyse yra išlikusi XVII amžiuje susiformavusi vienintelė Lietuvoje trikampės formos aikštė. Aikštės planas ir centrinės Butrimonių dalies gatvių tinklas yra paskelbtas Lietuvos urbanistikos paminklu.
Butrimonių akmenų ir plytų mūro Švenčiausiojo Išganytojo bažnyčios statybos kertinis akmuo buvo pašventintas 1906 metais, tačiau prasidėjęs Pirmasis pasaulinis karas sustabdė tolimesnius darbus. Vienbokštė, masyvi bažnyčia baigta statyti tik 1926 metais. Bažnyčia turi romaninio stiliaus elementų. Joje yra vertingų XIX amžiaus pirmos pusės tapybos ir liaudies dailės darbų.