Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Birštono piliakalnis

Birštono piliakalnis

Birštonas

Birštoniečiai ir miesto svečiai Birštono piliakalnį vadina Vytauto kalnu arba Pilies kalnu. Piliakalnis yra dešiniajame Nemuno krante, kurorto pietrytinėje dalyje. Birštono piliakalnis žinomas jau 19a.
1953m. piliakalnį tyrė archeologai. Jau tada jame buvo įrengti 4 cementiniai šuliniai, uždengti geležiniais dangčiais. Šis įrenginys gerokai apardė piliakalnio aikštelę. 1968m. archeologai nusakė piliakalnio teritoriją.
Piliakalnis įrengtas kalvoje, kurią juosia daubos. Šlaitai gana statūs, iki 20m aukščio. Aikštelė apie 70m ilgio ir 35m pločio. Pietrytinėje dalyje išcementuotas vandens rezervuaras. Piliakalnis apaugęs medžiais ir krūmais. Iš šiaurės pusės griovys jungia piliakalnį su gretima aukštuma. Piliakalnis ir aukštuma sujungti laiptais. Laiptai gana dideli, patogūs įkasti į šlaitą.
Piliakalnis yra gausiai lankomas turistų. Tai mėgiamiausia kurorte besigydančių ir miestiečių vieta. Piliakalnis apipintas legendomis. Čia ilsėdavosi po medžioklės didysis Lietuvos kunigaikštis Vytautas.