Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Birštono istorijos muziejus

Birštono istorijos muziejus

Birštonas

Birštono muziejus įkurtas 1967 m. Ekspozicijos pagrindas – Birštono vidurinės mokyklos kraštotyrininkų surinkti eksponatai. Fonduose sukaupta per 8000 eksponatų, iš kurių daugiau nei 500 visada eksponuojami. Nuolatinė muziejaus ekspozicija pradėjo veikti 1972 m. Nuolat papildoma bei atnaujinama ji veikia iki šiol. Ekspozicija skirstoma į ikikurortinę, kurorto kūrimosi ir pokario kurorto raidos skyrius.
Vieni įdomiausių ir rečiausių eksponatų: medinio vamzdžio, kuriuo 19 a. antroje pusėje iš šaltinių į gydyklas tekėjo mineralinis vanduo, fragmentas, to paties laikotarpio metalinė vonia, karieta, vežiojusi poilsiautojus tarp Kauno ir Birštono, dailininko Mstislavo Dobužinskio pieštas ,,Birutės“ mineralinio vandens reklaminis plakatas, kurorto gydytojo Jurgio Venckūno, 1925 m. pradėjusio gydymą karštu mineralizuotu purvu ne tik Birštone, bet ir apskritai Lietuvoje, asmeniniai daiktai bei mokslo darbai.
Atliekamas mokslo tiriamasis darbas: renkama ir sisteminama medžiaga apie žymiausius kurorto ir jo apylinkių žmones.