Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Belvederio dvaro rūmai ir parkas

Belvederio dvaro rūmai ir parkas

Jurbarko rajonas

Seredžiaus apylinkes garsina Belvederio dvaras, kurį sudaro rūmų ansamblis (statytas 1830-1840 m.) su XIX a. pradžios parku. XIX a. 4 dešimtmečio pabaigoje Belvederio žemes iš grafo Stanislovo Tiškevičiaus nusipirko Šiaulių pavieto vaiskis ir Lenkijos dvaro šambelionas Kazimieras Burba. Iš jo žemes paveldėjo jo sūnus, Panevėžio bajorų maršalka Kletas Burba, kuris Belvederį padarė reprezentaciniu dvaru, pradėjo naujas mūro statybas. Tai romantinę mąstyseną atspindintis dvaro sodybos kompleksas. Ant Nemuno kranto stovintys rūmai yra taisyklingų klasicistinių formų, statyti itališkų vilų pavyzdžiu. Dviejų aukštų rūmų siluetą vainikuoja masyvių proporcijų triaukštis bokštas - belvederis. Belvederio dvarą supa peizažinis parkas, pereinantis į natūralų mišką, aukštų šlaitų terasomis besileidžiantys 365 pakopų laiptai veda į Nemuno slėnį.
Iki šių dienų išlikę dvaro rūmai, koplyčia, oficina, parkas ir keletas ūkinių pastatų. Šiuo metu Belvederio dvaras privatizuotas, bet bus pritaikytas turistų lankymui. Dabar kuriamas pastatų renovacijos projektas, numatoma dvaro reprezentacinė funkcija ir muziejinė veikla.