Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Bažnyčios ir Pranciškonų vienuolyno kompleksas

Bažnyčios ir Pranciškonų vienuolyno kompleksas

Kretingos rajonas

Vilniaus g. 2 , Kretingos rajono sav. Pastatytas 1605-1617 m. Bažnyčia ne kartą perstatyta, todėl joje persipynę gotikos, renesanso ir kitų epochų stiliai. Jos sienas puošia fundatorių Sofijos ir Jono Karolio Chodkevičių portretai. Po didžiuoju altoriumi palaidota grafų Chodkevičių šeima ir vienuoliai. Interjerą puošia medžio plastikos kūriniai – centrinės ir zakristijos durys, choro stalės su vienuolių kankinių portretais, altoriai, sakykla su vienuolika skulptūrų. Šv. Antano paveikslas garsėja savo stebuklinga gydomąja galia. Karo metais vienuolynas ir bažnyčia smarkiai nukentėjo. Vienuolyną restauravus, jame veikė Kretingos muziejus. Grįžus 1990 m. į Kretingą pranciškonams, vienuolynas buvo grąžintas savininkams. Netoli bažnyčios pranciškonų iniciatyva 1933 m. įrengta (1989 m. restauruota) Lurdo grota.