Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Bazilijonų vartai ir Švč. Trejybės bažnyčia

Bazilijonų vartai ir Švč. Trejybės bažnyčia

Vilniaus miestas

Bazilijonų vienuolyno vartus 1761 metais juos suprojektavo garsusis Vilniaus architektas Jonas Kristupas Glaubicas. Viršutinėje dalyje pavaizduota švenčiausioji Trejybė. Už vartų arkos yra buvusio bazilijonų vienuolyno teritorija, kurioje stūkso 16-ojo amžiaus Švenčiausiosios Trejybės bažnyčia. Joje persipynusios bizantinės ir gotikos architektūros formos, kurias 18 amžiuje architektas Jonas Kristupas Glaubicas papildė grakščiais barokiniais bokšteliais.
Du šimtus metų vienuolynas ir bažnyčia priklausė unitų religinei bendruomenei (Rytų apeigų krikščionims, priėmusiems uniją su Romos katalikų bažnyčia). 19 amžiaus pradžioje dalis vienuolyno buvo paversta kalėjimu. Čia buvo kalinami Vilniaus universiteto studentai filomatai. Žymiausius iš jų – poetą Adomą Mickevičių ir mokslininką Igną Domeiką – mena paminklinės lentos. Bazilijonų vienuolyne kalintas ir kovotojas už laisvę Simonas Konarskis. Nuo 1596 metų vienuolyne veikė spaustuvė, išspausdinusi patį pirmąjį rytų slavų elementorių. Jo autorius – Laurentijus Zizanijus.