Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Avinkalnio apžvalgos aikštelė

Avinkalnio apžvalgos aikštelė

Neringos rajonas

Tai 36,5 m aukščio kopa, nuo kurios į pietus apie 9 km. tęsiasi pilkųjų (mirusių) kopų ruožas, paskelbtas Naglių gamtos rezervatu. Pakilus į šią kopą atsiveria vaizdas į Kuršių marias ir Baltijos jūrą. Ant Avikalnio įrengta apžvalgos aikštelė nuo kurios galite matyti Avikalnio rago palvės kompleksą bei vieną gražiausių nerijos panoramų – Pilkąsias (Mirusias) kopas Naglių gamtos rezervate.
Avikalnis – Juodkrantės kraštovaizdžio draustinio teritorijoje. Čia yra ir parabilinių kopų komplekso pietinė dalis, paprstųjų pušų senieji medynai (sengirės fragmentai), kuriems jau daugiau nei 230 metų.