Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Atviros lankytojams gintaro dirbtuvės

Atviros lankytojams gintaro dirbtuvės

Palangos rajonas

III tūkstantmetyje pr. Kr. dabartinės Lietuvos teritorijoje gintaras jau buvo apdirbamas. Geriausiai žinoma Lietuvoje – prie Šventosios. Joje gaminti kabučiai ir sagutės šiauriečiams, gyvenusiems dabartinėje Estijos, Suomijos, Novgorodo srities teritorijose. Kam buvo gaminamos žmonių ir žvėrių figūrėlės mokslininkai tebespėlioja, gal jos reiškė gyvenimo globėjus – pasaulio viešpačius, buvo amuletais.
Istorikai teigia, kad gintaro apdirbimo verslas vystėsi taip, kad jau XVII a. Palangoje buvusios gintaro dirbtuvės, o ne vien gintaro gaminius gaminantys ir pardavinėjantys pavieniai meistrai. XIX a. Palanga virto vienu stambiausių gintaro pramoninio apdirbimo centrų.
2000 metų pabaigoje įkurta visuomeninė organizacija Palangos gintaro meistrų gildija vienijanti 26 gintaro apdirbimo meistrus su šeimomis. Gildijos nariai saugo ir tęsia gintaro apdirbimo ir verslo tradicijas Palangoje, dalyvauja respublikinėse ir tarptautinėse parodose, diegia naujas gintaro apdirbimo technologijas, atlieka individualius gintaro dirbinių užsakymus.
Atviros lankytojams gintaro dirbtuvėse įsikūrę Palangos gintaro meistrų gildijos nariai demonstruoja gintaro apdirbimo technologiją nuo paprasto gintaro gabalėlio iki pilnai pagaminto gaminio, tą gali padaryti ir čia apsilankantieji. Veikia gintaro meistrų gaminių salonas-paroda, kur galima įsigyti patikusi gaminį. Atviros lankytojams gintaro dirbtuvės Palangoje įkurtos 2003 m. rudenį.