Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Abakų koplyčia

Abakų koplyčia

Kretingos rajonas

Istorija pasakoja, kad praėjusio amžiaus pradžioje Abakų kaime gyvenęs Kazimieras Navirauskas. Gyvenęs vienas, be šeimos, bet laikęs karvę, užsiauginęs paršiuką, todėl svečiui ar kaimynui užsukus visada turėdavęs jį kuo pavaišinti. Kazimieras jau buvęs gerokai pagyvenęs, kai jam prisisapnavo nepaprastas sapnas. Pasirodžiusi Marija ir Kristus. Sapnas kartojęsis tris kartus. Dievobaimingasis Kazimieras sapnus savaip išsiaiškinęs ir sumanęs įrengti Lurdą.
Abakų laukuose akmenų pakako. Tad rinko juos, tempė ir gerų žmonių padedamas toje vietoje, kur per sapną pasirodė Marija, sumūrijo Lurdą, o ten, kur prisisapnavo Kristus, pastatė kryžių. Tuometinis Kartenos klebonas iš Prancūzijos pargabenęs Marijos statulą. Gegužės mėnesio vakarais čia susirinkdavo gausus būrys žmonių gegužinėms pamaldoms.
Kalno papėdėje yra šulinys. Pasakojama, kad į jį buvo įpilta Prano Mačernio iš Prancūzijos Lurdo parvežto švento vandens. Nuo tada žmonės tiki, kad šventu tapo ir šio šulinio vanduo.
2005 metų vasarą Kartenos bendruomenės centras įrengė pėsčiųjų taką į Lurdą. Buvo iškirstas takas, išdrožti simboliniai vartai, pastatyti koplytstulpiai. Lurdo koplyčia uždengta nauju skiedrų stogu, sienos apkaltos dailylentėmis, autentiškai atkurtas jos prieangis. Abakų koplyčios interjerą puošia prieš keletą metų kraštietės Reginos Songailaitės-Balčikonienės dovanoti paveikslai su angelais.