Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Sodyba Molėtų rajone;
60 vietų Salės bei Nakvynė;
Vestuvės, Banketai;
Poilsis prie ežero;
Pirtys, Pramogos.

Daugiau apie sodybą "Pas Šeštoką"

Tai vienkiemis Molėtų rajone ant Bebrusų ežero kranto. Tai nuostabi vieta rengti vestuves, pobūvius,  seminarus, susitikimus, taip pat ramiam poilsiui bei vaikų stovykloms. Sodyboje galite ilsėtis ne tik vasarą, bet ir rudenį, pavasarį bei žiemą.

Daugiau apie "Įlankos sodybą"

Sodyba pobūviams, vestuvėms, konferencijoms, krikštynoms...Trakų raj. nuostabios gamtos apsuptyje ant Strėvos upės kranto. Jūsų ypatingai šventei siūlome pasinaudoti sodybos pobūvių sale su drožinėtomis kolonomis, šventinėmis vaišėmis ir dar daug kitų neužmirštamų įspūdžių laukia Jūsų sodyboje "Bagdononių slėnis".
Daugiau apie "Bagdononių slėnį"

Tik 24 km. nuo Kauno centro, 5 ha teritorijoje gražiame vienkiemyje ant puikaus tvenkinio kranto, šalia miško įsikūrusi sodyba „Vilaitė“ laukia visų norinčių surengti bet kokį pobūvį, pradedent vestuvių švente, krikštynomis, baigiant 100-metų jubiliejum! Taip pat organizuojame įmonių vakarėlius, sporto šventes,  rengiame nuotykinį - orientacinį žaidimą „Vilaitė Race“.
Daugiau apie sodybą "Vilaitė"

Ieškote išskirtinės vietos vestuvėms, konferencijoms ar įvairioms šventėms švęsti? Vila RA - puiki sodyba ant ežero kranto Molėtų rajone laukia Jūsų. Erdvi 100 kv.m. salė, jaukūs kambariai, skanūs patiekalai, didelė teritorija, dvi pirtys, baseinas ir masažinė vonia - viskas sukurta Jūsų nepamirštamoms akimirkoms. Priimame iki 50 svečių visus metus.
Daugiau apie "Vila - Ra"

Tinkama vieta poilsiui, visais metų laikais, jei norime pabėgti nuo miesto šurmulio, skubaus gyvenimo tempo, rutinos. "Plaukiojančios salos" sodyba- vienkiemis, yra įsikūrusi gražioje vietoje, ant ežero kranto Zarasų raj. Čia Jūsų laukia gražūs apartamentai, pirtis, kubilas, valtis. Kviečiame ilsėtis, linksmintis, ir švęsti šventes pas mus! 
Daugiau apie "Plaukiojančias salas"

Sodyba "Žvejo sapnas" įsikūręs Anykščių rajone. Rubikių ir Dusyno ežerų sankirtoje.
Puikios sąlygos žvejams tiek žiemą, tiek vasarą. Salė talpinanti iki 60 žmonių, kita salė iki 25 žmonių. Įrengta šokių aikštelė. . .
Svečius priimame visais metų laikais.  

Daugiau apie sodybą

Nuostabiame Dubysos upės slėnyje įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "Gaja"kviečia Jus švęsti vestuves, gimtadienius, krikštynas ir kitas šventes,organizuoti mokymus, konferencijas, įmonių renginius. Čia Jūsų laukia erdvios salės (iki 100 asmenų), pirtys, kubilai, jaukūs, su visais patogumais kambariai bei profesionalios šeimininkės ir malonus aptarnaujantis personalas.
Daugiau apie sodybą "Gaja" 

Konferencijoms, seminarams, mokymams, vestuvėms rengti maloniai kviečiame Jus į poilsio kompleksą Margio krantas", įsikūrusį nuostabiame gamtos kampelyje, pušyne ant Margio ežero kranto (8km nuo Trakų).

Daugiau apie sodybą "Margio krantas"

Miško oazė - rojaus kampelis Žaliosios girioje, Panevėžio rajone. Čia galite ne tik atitrūkti nuo miesto šurmulio, pabūti vienumoje, bet ir surengti gimtadienio ar vestuvių šventę iki 50 žmonių. Mes pasirūpinsime visomis šventės organizavimo smulkmenomis.

Daugiau apie  "Miško oazė"

 

 

Miško apsuptyje Jūsų laukia trys patogiai įrengti namai. Visi jie yra skirtingų dydžių, pritaikyti tiek masinėms šventėms, tiek ramiam šeimų poilsiui.
Mes nuoširdžiai nusiteikę dovanoti Jums visą glėbį gerų emocijų ir nepamirštamų akimirkų.

Daugiau apie sodyba "Duburiai"

 

 

Lankytinos vietos: Pasvalio rajonas

Ąžuolpamūšės piliakalnis dunkso 1,2 km. į šiaurės vakarus nuo kelių Pasvalys - Biržai ir VIA BALTICA susikirtimo. Pakelyje - rodyklė į piliakalnį, o link jo keletas stogastulpių. Piliakalnis yra Tatulos upės ir Ūgės upelio santakoje, smaigaliu atsisukęs į netoliese tekančią Mūšą. Tai įtvirtintas gynybinis statinys, o jo papėdėje buvusi gyvenvietė. Netoli piliakalnio rasti senovinės gyvenvietės...

Pasvalio rajonas

Balsių vandens malūnas – tai vienas pačių seniausių malūnų Lietuvoje. Statytas 1764 m., savitos išorės, įdomus vidiniu išplanavimu, jis išliko senosios liaudies architektūros vietinės reikšmės kultūros paminklu.Restauruotame malūno pastate – svečių namai. Gražiai sutvarkyta aplinka, kurioje gausu gamtos ir etnografinės atributikos.

Pasvalio rajonas

Barklainių baltasis šaltinis – mineralinio vandens šaltinis Orijos upės krante. 1985 m. paskelbtas gamtos paminklu.
Barklainių kaimas, Daujėnų seniūnija.

Pasvalyje, Lėvens ir Kalno gatvių sankirtoje, 16 arų lauko ekspozicijoje kraštotyrininko Antano Stapulionio sukaupta kolekcija, kurioje – 66 dubenuotieji akmenys, 300 įvairių girnų. Čia kartu eksponuojami akmeniniai žemių valdų riboženkliai, malūnų įrangos detalės ir kt. Kolekcijai kaupti ir aprašyti pasvaliečiui prireikė beveik trijų dešimtmečių. Didžiausias rinkinyje esantis dubenuotasis akmu...

Krinčinas - Šiaurės Lietuvos miestelis Pasvalio rajone. Tai - molingų lygumų, darbščių žmonių, derlingų kviečių, ąžuolų ir poetų kraštas. Vaistininko Viliaus Matuzevičiaus 1928-1929 metais Krinčine statytas namas - dviejų poetų tėviškė. Po šio namo skliautais užaugo ir pirmuosius eilėraščius parašė Biržų gimnazijos auklėtiniai Eugenijus ir Leonardas Matuzevičiai, vėliau savo posmais plačiai išg...

Joniškėlio parkas – raiškus, vienas iš geriausiai Lietuvą reprezentuojančių parkų. Jis išplėtotas abipus Mažupės upės, Mūšos intako. Kairiajame krante siauresne juosta driekiasi alėjų, aikščių, medžių ratų ir lizdų kompozicija – vadinamasis prancūziškas parkas, o dešiniajame – senesnioji parko dalis, pertvarkyta angliškuoju stiliumi. Čia atsiveria plačios natūralaus gamtovaizdžio erdvės, o prie...

Apie 1684 m. kapinėse pastatyta medinė koplyčia. 1752 m. įsteigta parapija. Bažnyčia turėjo jurisdiką miestelyje. 1792 m. į bažnyčią trenkė žaibas, ji sudegė. Joniškėlio dvaro dvarininko Ignoto Karpio rūpesčiu 1790–1792 m. pastatyta dabartinė mūrinė bažnyčia. Prie buvusios senosios bažnyčios pastatyta klebonija. Vikaras Stanislovas Parkovskis 1803 m. pastatė 5 registrų vargonus. Jie 1828 m. kle...

Pasvalio rajonas

Pirmasis muziejus Pasvalio krašte – 1965 metais įkurtas Pasvalio rajono visuomeninis kraštotyros muziejus. Jis buvo prie Pasvalio parko –1918-1940 metais veikusios pradinės mokyklos mediniame vienaukščiame pastate.
Vieni iš ryškiausiųjų tokio muziejaus kūrimo iniciatorių buvo pasvaliečiai – kraštotyrininkas Antanas Stapulionis ir mokytojas istorikas Juozas Velžys.
1991 m. lapkričio...

Pasvalio kultūros ir poilsio parkas pradėtas kurti 1923 m. ir toliau vis plėstas, dabar jau užima 70 ha plotą. 1986 – 1988 metais krašto tautodailininkai jį paįvairino ąžuolinėmis skulptūromis tautosakine, mitologine tematika. Yra vasaros estrada, amfiteatras žiūrovams. Čia, vasaros metu vyksta įvairūs kultūriniai renginiai. Parko teritorijoje yra sporto aikštynas, stadionas, nameliai sportinin...

Pasvalio rajonas

Skalių kalnas – dolomito atodanga Mūšos dešiniajame krante, gamtos paminklas.
Stipinų kaimas, Joniškėlio apylinkių seniūnija.